Parníky

Vyplouváme z přístaviště na Dvořákově nábř. ( cca 100 m pod nemocnicí Na Františku). Trasa všech našich okružních plaveb je vedena historickým centrem Prahy a hosté zde mají možnost poobědvat, povečeřet nebo si dát pouze drink či kávu a zároveň se obdivovat památkám Prahy z trochu jiné perspektivy, odlišné od obvyklých projížděk přeplněnými ulicemi centra města.

Obzvláště večerní plavby mají své neopakovatelné kouzlo a patří k velmi oblíbeným, proto doporučujeme plánovat především skupinové akce s dostatečným časovým předstihem.

Na požádání je možné, především pro skupiny, zajistit odvoz z hotelu našimi minibusy k lodi a po akci zpět do místa ubytování.

Při plavbě uvidíte mnoho významných objektů, kostelů, paláců i novějších secesních a kubistických budov, které dělají Prahu opravdovým klenotem mezi světovými metropolemi. Jejich seznam naleznete zde.

 
CzechBoats - 55_vylety_marinavltava003 CzechBoats - 06_parniky007 CzechBoats - 10_samice003 CzechBoats - 03_lod4max6014 CzechBoats - 70_komorastvanice001 CzechBoats - 176_pristaviste004