Czech Boats - plavby lodí po Vltavě

Vítejte na stránkách společnosti Czechboats s.r.o., provozovatele parníků Czech Boat a Classic River a malých obytných motorových lodí.

Budeme rádi, když přijmete naši nabídku strávit příjemné chvíle na palubě některé z našich lodí v rámci našich plaveb po Vltavě v centru Prahy.

Vybrat si můžete z několika pravidelných plaveb nebo využít možnost pronájmu celé lodi k uspořádání soukromých či firemních akcí.

Malé obytné lodě

Nabízíme vam ubytování na obytných motorových lodích a člunech, které již dnes může řídit každý a to i bez řidičského oprávnění a zkušeností! Během zkušební plavby vám vše důkladně vysvětlíme a tím odstraníme vaše případné obavy či nejasnosti. Uvidíte sami, že je to jednoduché a není se čeho obávat

Classic River

Parníky

Parníky Czech Boat i Classic River jsou v létě klimatizované a v zimě vytápěné restaurační lodě, obě s možností posezení na sluneční palubě v případě hezkého počasí. Objedejte si některou z pravidelných plaveb.

Lodě jsou vybavené barem s obsluhou a možností podávání jídel formou teplého a studeného rautu.

Classic River
blank.gif blank.gif
 
CzechBoats - 01_pedro023 CzechBoats - 50_kotviste003 CzechBoats - 60_vylety_melnik004 CzechBoats - 04_classicriver016 CzechBoats - 56_vylety_nelahozeves006 CzechBoats - 04_classicriver007