Czech Boats - plavby lodí po Vltavě

Vítejte na stránkách společnosti Czechboats s.r.o., provozovatele parníků Czech Boat a Classic River a malých obytných motorových lodí.

Budeme rádi, když přijmete naši nabídku strávit příjemné chvíle na palubě některé z našich lodí v rámci našich plaveb po Vltavě v centru Prahy.

Vybrat si můžete z několika pravidelných plaveb nebo využít možnost pronájmu celé lodi k uspořádání soukromých či firemních akcí.

Malé obytné lodě

Nabízíme vam ubytování na obytných motorových lodích a člunech, které již dnes může řídit každý a to i bez řidičského oprávnění a zkušeností! Během zkušební plavby vám vše důkladně vysvětlíme a tím odstraníme vaše případné obavy či nejasnosti. Uvidíte sami, že je to jednoduché a není se čeho obávat

Classic River

Parníky

Parníky Czech Boat i Classic River jsou v létě klimatizované a v zimě vytápěné restaurační lodě, obě s možností posezení na sluneční palubě v případě hezkého počasí. Objedejte si některou z pravidelných plaveb.

Lodě jsou vybavené barem s obsluhou a možností podávání jídel formou teplého a studeného rautu.

Classic River
blank.gif blank.gif
 
CzechBoats - 52_vylety_roztoky006 CzechBoats - 70_komorastvanice000 CzechBoats - 142_kampa004 CzechBoats - 68_komorasmichov005 CzechBoats - 142_kampa002 CzechBoats - 52_vylety_roztoky002